Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Feed
az: Nəticə

en: Subtitle
az: Altyazı
