Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Images
gu: છબીઓ

en: Article
gu: લેખ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
