Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Images
hi: चित्र

en: Article
hi: लेख

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Email
hi: ईमेल

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: Drupal.org
hi: ड्रूपल.ऑर्ग

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
