Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Article
ka: სტატია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
