Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
