Meedjum Base (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Article
ne: लेख

en: Email
ne: ईमेल

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु
