Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Article
sk: Článok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Email
sk: E-mail

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.
