Meedjum Base (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Article
tr: Makale

en: Feed
tr: Akış

en: Email
tr: E-posta

en: Features
tr: Özellikler

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Main menu
tr: Ana menü

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.
