Meet Our Team (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: none
be: няма

en: no
be: не

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
