Meet Our Team (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: none
bg: не

en: no
bg: не

en: Off
bg: Изключи

en: Right
bg: Дясно
