Meet Our Team (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: none
cs: žádné

en: no
cs: ne

en: Off
cs: Vypnuto

en: Both
cs: Obojí

en: Read More
cs: Číst dál

en: both
cs: oba

en: Biography
cs: Biografie
