Meet Our Team (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: none
cy: dim

en: no
cy: na

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Both
cy: Y ddau

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de
