Meet Our Team (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: none
da: ingen

en: no
da: nej

en: Off
da: Afbrudt

en: Both
da: Begge

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: on
da: til

en: both
da: begge

en: Biography
da: Biografi

en: off
da: fra
