Meet our team (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: title
es: título

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: none
es: ninguno

en: Off
es: Desactivado

en: Both
es: Ambos

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Read More
es: Leer más

en: on
es: activo

en: both
es: ambos

en: Biography
es: Biografía

en: off
es: desactivado
