Meet Our Team (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: none
et: puudub

en: no
et: ei

en: Off
et: Väljas

en: Both
et: Mõlemad

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: on
et: -

en: Biography
et: Biograafia
