Meet Our Team (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: title
eu: izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: none
eu: bat ere ez

en: no
eu: ez

en: Both
eu: Biak

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
