Meet Our Team (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: none
fi: ei yhtään

en: no
fi: ei

en: Off
fi: Pois päältä

en: Both
fi: Molemmat

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: off
fi: pois päältä
