Meet our team (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: title
fr: titre

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: none
fr: aucun(e)

en: no
fr: non

en: Off
fr: Désactivé

en: Both
fr: Les deux

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: on
fr: activé

en: both
fr: les deux

en: Biography
fr: Biographie

en: Effect Type
fr: Type d'effet
