Meet Our Team (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: none
gl: ningún

en: no
gl: non

en: Off
gl: Desactivado

en: Both
gl: Ambos

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
