Meet Our Team (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Both
gu: બંને

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
