Meet Our Team (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: none
he: ללא

en: no
he: לא

en: Off
he: כבוי

en: Both
he: שנייהם

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Read More
he: המשך...

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Google+
he: גוגל פלוס
