Meet our team (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: title
hi: शीर्षक

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: none
hi: कोई नहीं

en: no
hi: नहीं

en: Off
hi: बंद

en: Both
hi: दोनों

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
