Meet Our Team (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: none
hr: ništa

en: no
hr: ne

en: Both
hr: Oba

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
