Meet Our Team (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: none
hu: nincs

en: no
hu: nem

en: Off
hu: Ki

en: Both
hu: Mindkettő

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Read More
hu: Bővebben

en: on
hu: be

en: both
hu: mindkettő

en: Biography
hu: Életrajz

en: off
hu: ki
