Meet Our Team (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: title
id: judul

en: On
id: Pada

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: none
id: tidak ada

en: no
id: tidak

en: Off
id: Matikan

en: Both
id: Keduanya

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Read More
id: Selengkapnya
