Meet Our Team (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: none
ka: არცერთი

en: no
ka: არა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Both
ka: ორივე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
