Meet Our Team (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Twitter
kk: Твиттер
