Meet Our Team (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: none
km: គ្មាន

en: no
km: ទេ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
