Meet Our Team (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: none
ku: هیچ

en: no
ku: نەخێر

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
