Meet Our Team (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: none
lt: joks

en: no
lt: ne

en: Off
lt: Išjungta

en: Both
lt: Abu

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: on
lt: -
