Meet our team (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: none
mr: काहीच नाही

en: Off
mr: बंद
