Meet Our Team (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
