Meet Our Team (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: no
ne: हैन
