Meet Our Team (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: none
nl: geen

en: no
nl: nee

en: Off
nl: Uit

en: Both
nl: Beide

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: on
nl: op

en: both
nl: beide

en: Biography
nl: Levensbeschrijving

en: off
nl: uit
