Meet Our Team (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: none
nn: ingen

en: no
nn: nei

en: Off
nn: Av

en: Read More
nn: Les meir
