Meet Our Team (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: none
pl: brak

en: no
pl: nie

en: Off
pl: Wyłączony

en: Both
pl: Oba

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: on
pl: na

en: Biography
pl: Biografia

en: off
pl: wyłączone
