Meet Our Team (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: On
ru: Вкл

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: none
ru: нет

en: no
ru: нет

en: Off
ru: Выкл

en: Both
ru: Оба

en: left
ru: слева

en: right
ru: справа

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: on
ru: вкл

en: both
ru: Оба

en: Biography
ru: Биография

en: Order By
ru: Сортировать по

en: off
ru: выкл

en: slide
ru: слайд
