Meet our team (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: none
sk: žiadne

en: no
sk: nie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Both
sk: Oba

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: both
sk: obidva
