Meet Our Team (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: no
te: కాదు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
