Meet Our Team (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: none
tr: hiçbiri

en: no
tr: hayır

en: Off
tr: Kapalı

en: Both
tr: İkisi de

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
