Meet Our Team (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: no
ug: ياق

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
