Meet Our Team (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: none
ur: کوئی نہیں
