Meet Our Team (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: none
vi: không có

en: no
vi: không

en: Off
vi: Tắt

en: Both
vi: Cả hai

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: on
vi: vào

en: off
vi: tắt
