Meet our team (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: عنوان

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: none
ar: لا شيء

en: no
ar: لا

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Off
ar: إيقاف

en: Both
ar: جميعهم

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Text only
ar: النص فقط
