Meet our team (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Title
de: Titel

en: title
de: Titel

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: none
de: keine

en: no
de: Nein

en: Number of columns
de: Anzahl der Spalten

en: Off
de: Aus

en: Image only
de: Nur Bild

en: Both
de: Beide

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Read More
de: Weiterlesen

en: on
de: am

en: Biography
de: Biographie

en: Order by
de: Sortieren nach

en: Text only
de: Nur Text

en: off
de: aus

en: Image position
de: Bildposition

en: Email ID
de: E-Mail-ID

en: Jquery effect
de: Jquery-Effekt

en: Display content
de: Inhalt anzeigen

en: Text position
de: Textposition

en: Display information
de: Informationen anzeigen

en: Personal URLs
de: Persönliche URLs

en: Meet our team
de: Lernen Sie unser Team kennen

en: Upload team member photo
de: Foto des Teammitglieds hochladen
