Meet our team (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: none
is: engin

en: no
is: nei

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: Off
is: Af

en: Both
is: Bæði

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
