Meet our team (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: none
ja: なし

en: no
ja: いいえ

en: Number of columns
ja: カラム数

en: Off
ja: オフ

en: Both
ja: 両方

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Order by
ja: 並び順

en: off
ja: オフ
