Meet our team (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: none
jv: ora ana

en: no
jv: ora

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Both
jv: Karone

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
