Meet our team (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: on
kn: ನಲ್ಲಿನ

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
