Meet our team (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: none
ro: nimic

en: no
ro: nu

en: Number of columns
ro: Număr de coloane

en: Off
ro: Oprit

en: Both
ro: Ambele

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
